O fanklubie

Aedd Gynvael

- Pierwszy Polski Fanklub Gier z Serii Wiedźmin

-Czy wiesz, co oznacza nazwa tego miasta? Aedd Gynvael? - Nie. To z jezyka elfów? - Tak. Oznacza okruch lodu. - Dziwnie to nie pasuje do tej parszywej dziury.
Okruch lodu, w zbiorze Miecz przeznaczenia, str. 5

Ogólne Informacje

Aedd Gynvael jest fanklubem zrzeszającym fanów gry Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów działający na naszym Forum. Fanklub posiada swój własny wewnętrznym zbiór zasad, który znajdziecie spisany pod tym adresem.
Aedd Gynvael jest częścią Forum, dlatego każdy jego uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania głównego Regulaminu.

Jak dołączyć do Aedd Gynvael

Próba

Do Próby mogą przystąpić osoby uczestniczące w dyskusjach na Forum Wiedźmina. Po spełnieniu powyższego warunku, kandydat powinien napisać do członka Rady Aedd Gynvael o chęci wstąpienia do fanklubu.
Jeśli członkowie Rady uznają, że kandydat jest godzien członkostwa w Aedd Gynvael, wówczas zgłoszenie rekruta zostanie zatwierdzone. Każdemu nowego rekrutowi zostanie na okres próbny przyznany wyższy rangą Opiekun. Po zakończeniu okresu próbnego zarówno Opiekun jak i jego/jej podopieczny zostają ocenieni przez Radę, która podejmie ostateczną decyzję co do dalszych losów rekruta i jego Opiekuna.

Członkowie Fanklubu Aedd Gynvael

Członkowie mogą awansować coraz wyżej w hierarchii udzielając się w Fanklubie i zdobywając zasługi na cześć swej frakcji. Powinnością członków jest:

  • Aktywne uczestnictwo w fanklubie;
  • Wykazywanie swej twórczej inwencji;
  • Przestrzeganie Regulaminu AG oraz forum;

W AG tworzone są najróżniejsze konkurencje, w których każdy może wziąć udział niezależnie od rangi.