Konkurs: Co dwie kategorie to nie jedna


Jest to przykład. Nikogo nie faworyzujemy.

Konkurs: Co dwie kategorie to nie jedna

Dzięki uprzejmości panom (i paniom) z CDProjektu RED możemy zorganizować dla was kolejny, trzeci w historii Warowni Starego Morza, konkurs. Na wczorajszej konferencji dostaliśmy od nich ciekawe i cieszące się ostatnio zainteresowaniem przedmioty: presspacki i figurki Geralta. Chcielibyście je mieć? Nie ma sprawy! Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie i go oczywiście wygracie ^^. Żeby jednak spośród wielu nie został wybrany/a tylko jeden szczęśliwiec mamy dla was miłą informację. Organizujemy dwie konkurencje.

Konkurencja Pierwsza: Teledysk

Przykład tego, co oczekujemy jest podany na samym początku newsa - zrobienie teledysku pod dowolną piosenkę, soundtrack, czy cokolwiek innego z linią melodyczną. Ale jest jedno zastrzeżenie. Praca ma mieć coś wspólnego z Wiedźminem. Radzimy użyć kawałków z cut-scenek, gameplayów, trailerów, etc. Nie jest to jednak ścisła zasada. Sam teledysk może mieć charakter humorystyczny lub poważny.
Nagrody: miejsce pierwsze - presspack i figurka Geralta.

Konkurencja Druga: Najlepszy pomysł na konkurs

Czyli pokaz własnej kreatywności - opisać i nazwać konkurs, w którym chcielibyście wziąć udział. Oczywiście coś związanego ze światem Wiedźmina ;). Tematy pospolite, jak cosplay, napisanie opowiadania, czy zrobienie banneru będą brane pod uwagę, ale nie będą miały zbytniej siły przebicia. Długość maksymalna pracy nie jest narzucona.
Nagrody: miejsce pierwsze - presspack i figurka Geralta.

Wysyłanie prac

Prace należy wysyłać na adres mailowy do 5 maja 2011 roku. Każda osoba może wysłać dwie prace - po jednej na kategorię. Wyniki zostaną podane przed premierą Wiedźmina 2. Fundatorem nagród jest firma CDProjekt RED.
Wysyłając pracę prosimy je/ją wcześniej uploadować na jakiś serwer (najlepiej speedyshare.com) (w przypadku teledysku dodać na YouTube i oznaczyć jako film prywatny oraz podesłać do niego link w e-mailu) i podać swoje dane kontaktowe wraz z adresem zamieszkania. Nie zostaną one nikomu przekazane, a posłużą do wysyłki nagrody.
Wszystkie pytania kierować prosimy TUTAJ, wcześniej jednak upewniając się, że podobne nie zostało już wcześniej zadane.