Niesamowity cosplay Ciri z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

News - Wiedźmin 3

Niespełna tydzień temu Protagonista informował Was o rozpoczęciu cosplayowego konkursu z Wiedźmina 3, przygotowanego z okazji konwentu Comic-Con 2014. Konkurs został zapowiedziany klimatycznym materiałem z udziałem znanej cosplayerki - Eve Beauregard – która wcieliła się w czarodziejkę Yennefer z Vengerbergu. Dziś natomiast, jej koleżanka po fachu – LeeAnna Vamp – na swoim profilu Facebook opublikowała pokaźną galerię zdjęć ze swojego własnego projektu jakim jest cosplay Ciri. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Zarówno LeeAnna jak i Eve zostały jurorkami organizowanego przez REDów konkursu. W tym zaszczytnym gronie zasiądzie również nasza rodaczka Aleksandra "Shappi" Tora, która w wiedźmińskiej zabawie wciela się w Saskię Smokobójczynię. Teraz jednak odsyłam Was do poniższych obrazków, prezentujących cosplay znanej nam dobrze "Jaskółki", który jak widać jest w pełni inspirowany postacią Ciri przedstawioną w ostatnim trailerze gry pt."Miecz przeznaczenia".

A mawiają, że jedna Jaskółka wiosny nie czyni ... Taa, akurat ^^ Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają zdjęcia. :-)