Wiedźmin 3 - wielki wyciek informacji! [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Dzisiaj zaszła bardzo niemiła sytuacja – ktoś włamał się na komputer jednego z pracowników wiedźmińskiego zespołu i wykradł materiały związane z Wiedźminem 3. Do sieci trafiły: informacje dotyczące fabuły (w tym zakończenia), postaci, misji i przeciwników oraz bestiariusz i kilka grafik koncepcyjnych. Po wiecej informacji zapraszam do rozwinięcia - nie znajdziecie w nim żadnych spojlerów mogących zepsuć zabawę w Dzikim Gonie.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Oczywiście na Warowni Starego Morza nie znajdziecie żadnych informacji z wycieku. Jeżeli CD Projekt RED chciałby je publicznie ujawnić, to by to zrobił, a nie wykorzystał w tym celu jakiegoś osobnika na „s”. Zachowanie tej osoby jest, najdelikatniej mówiąc, karygodne.

Najgorsze jest to, że teraz nie można bezpiecznie poruszać się po Internecie, ponieważ łatwo nadziać się na jakąś informację dotyczącą szczegółów zakończenia Wiedźmina 3. Osobiście, nie wchodziłem w żadne materiały, ponieważ nie zamierzam psuć sobie zabawy z tak wspaniałej gry, więc newsa piszę troszkę nieświadomie. Wszystkim fanom Wiedźmina też polecam trzymanie się jak najdalej od wykradzionych informacji! Dla mnie osobiście, jeżeli ktoś pisze, że szkoda mu tej czy tamtej postaci, to... żenada.

Czekamy na oficjalny komentarz CD Projektu RED w tej sprawie. Jak, tylko się pojawi, to opublikujemy go na łamach Warowni.

Zdecydowałem się usunąć z Warowni kilka(naście) komentarzy. Wybaczcie, czasami, gdy patrzy się ukradkiem oka, to trudno odróżnić spojler fabularny od zwykłego komentarza, a nie chciałem Was, Drodzy Czytelnicy, narażać na przypadkowe poznanie zakończenia Wiedźmina 3. :-(

Uprzejmie proszę, aby pod żadnym pozorem nie zdradzać w komentarzach pod newsem żadnych informacji dotyczących Wiedźmina 3, pochodzących z tego wycieku!

AKTUALIZACJA

Moderatorzy na oficjalnym forum Wiedźmina odnieśli się do przecieku:

W ostatnich godzinach w internecie pojawiły się informacje, jakoby wyciekły robocze materiały i informacje z nachodzącego Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nie wiemy, czy są to materiały prawdziwe, czy jest to może kiepski dowcip. Jeśli są to jednak prawdziwe materiały, to są one własnością intelektualną CDP RED, która ujrzała światło dzienne w wyniku cyfrowej kradzieży - w zwiazku z tym przedstawianie rzeczonych materiałów na forum jest nielegalne. Nie wspominamy już o możliwych ogromnych spoilerach i psuciu zabawy wielu graczom. Do momentu zajęcia przez CDP oficjalnego stanowiska na rzeczony temat, wszystkie materiały oraz dyskusje dot. wycieku będą usuwane z forum. Prosimy o powstrzymanie się od ich wysyłania, dzielenia się linkami, wrzucania materiałów, oferowania wymiany treści via PW itd. Uporczywe postowanie wiadomych treści będzie karane. Dziękujemy za zrozumienie, Moderacja Forum.

/Warzoch