Podsumowanie E3 okiem Warzocha!

News - Wiedźmin 3

Hejo! Jesteśmy już tydzień po targach E3 2014 i nadszedł czas podsumowań. Na tapecie oczywiście będzie nasz niesamowity Wiedźmin autorstwa CD Projekt RED. Miłej lektury!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Zacznijmy od tego, że nasza produkcja znad Wisły zdominowała całe targi - właściwie nie było gry, która jakością przebiła Wiedźmina 3. Dlatego nasza rodzima produkcja zdobyła już niespełna 120 nagród!

Na początku mieliśmy konferencje CD Projektu w Los Angeles, gdzie poznaliśmy szczegóły edycji kolekcjonerskiej, standardowej oraz premiery gry. Najważniejszym punktem imprezy był i tak pokaz zwiastuna Miecz Przeznaczenia. Całość była obłędna, ponieważ pokazywała esencje nadchodzącej trzeciej części Wiedźmina. Widzieliśmy m.in.: Ciri, Yennefer, Triss, Jaskra, wiedźminów czy też cesarza Nilfgaardu - co jednoznacznie ucięło spekulacje na temat powrotu postaci z sagi i nie tylko! Zobaczyliśmy również piękno grafiki oraz różne smaczki gameplayowe, takie jak nurkujący Geralt. :-)

Warto zobaczyć to piękno poniżej:

Kolejnym punktem była konferencja Microsoftu na E3. Tam REDzi pokazali swoją potęgę i zaserwowali nam pierwszy, publiczny gameplay! Moc, moc i jeszcze raz moc! Wspaniałość grafiki i prezentacja polowania na gryfa! To po prostu trzeba zobaczyć! Warto dodać, że wersja, na której odpalono W3 to konsolowa XONE. Zobaczcie to koniecznie, kto nie widział:

Potem byliśmy świadkami udziału naszej firmy na dwóch stoiskach - IGN oraz Gamespotu. Na każdej z nich John Mamais oraz Peter Gelencser rozprawiali o swoim tytule oraz zaprezentowali nowe materiały z rozgrywki! Razem dostaliśmy ok.12 minut czystego materiału z Wiedźmina 3! Warto to zobaczyć, bo ujrzymy m.in. Dijkstrę, piękno Novigradu czy też rozległe moczary Ziemi Niczyjej.

Materiał z IGN:

Materiał z Gamespotu:

Swoje serdeczne podziękowanie za E3 wyraził również Adam Badowski - szef studia CD Projekt RED:

Jako iż reakcje na Wiedźmina 3 były - co tu dużo gadać - fantastyczne, chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy odwiedzili nas podczas targów i umożliwili nam, dzięki swoim tekstom i materiałom wideo, dotarcie do graczy, fanów Wiedźmina i całego gatunku RPG. Znacie to powiedzenie, że czasami obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów? Jest w tym trochę prawdy, więc zdecydowaliśmy się przygotować dla Was coś specjalnego. Poniższa grafika to nasz sposób podziękowania Wam za energię, którą włożyliście w powiedzenie nam, że warto robić wielkiego erpega w otwartym świecie. Dziękujemy! Ze swojej strony obiecujemy, że luty przyszłego roku będzie naprawdę upalny!(...) Kończąc, jeszcze raz dzięki! Czas spędzony w Los Angeles był naprawdę produktywny. Pora na moment odpoczynku, a później wracamy do pracy! Do zobaczenia Los Angeles!

Słowem zakończenia, powiem od siebie tak - to były najlepsze targi E3 w historii CD Projekt RED! Czuje się dumny, że jestem Polakiem, gdy spoglądam na Wiedźmina 3. Spodziewajcie się do 24 lutego jeszcze wielu mocnych materiałów i innych pomniejszych rzeczy, które umilą Wam i nam te 8 miesięcy!