„Jeśli w pudełku z grą jest tylko płyta to po co kupować wersję pudełkową?" – nowy wywiad z Marcinem Iwińskim!

News - Wiedźmin 3

CDblog opublikował dzisiaj ciekawy wywiad ze współzałożycielem CD Projektu - Marcinem Iwińskim. Twórca komputerowych Wiedźminów przedstawił swoje zdanie m.in. na temat jednoczesnej premiery Wiedźmina 3 i Dying Light oraz współcześnie ubogich pudełkowych wydań gier. Oczywiście nie zabrakło również innych refleksji związanych z Wiesiem. Sprawdźcie co nowego się dowiedzieliśmy!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wywiad zaczął się od pytania o największą konkurencję trzeciego Wiedźmina, czyli grę Dragon Age 3. Niestety, najwyraźniej Marcin Iwiński nie chciał przedstawić swojego zdania na jej temat, ponieważ aspekt jakości samej gry został zręcznie pominięty…

Następnie padło pytanie, o to jak przekonać ludzi do kupna gry za 100-200 zł. Według współzałożyciela firmy znad Wisły najlepszym sposobem na przekonanie Graczy do zakupu gry jest wysoka jakość produkcji.

Jeżeli chodzi o jednoczesną premierę Wiedźmina 3 i Dying Light, to Marcin Iwiński nie boi się o to, że fani Geralta zrezygnują z zakupu gry na rzecz produkcji o zombie.

Współzałożyciel CD Projektu uważa, że edycje pudełkowe gier nie powinny ograniczać się do samej płyty z grą. Ponadto w kontekście wydania Wiedźmina 3 powiedział, że byłoby ono jeszcze bogatsze, ale… tutaj chyba najlepiej sprawdzi się cytat:

Chętnie dorzucilibyśmy jeszcze więcej, ale fizycznie nie mieściły się w pudełku.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się również, że CD Projekt RED nowe informacje odnośnie uniwersum Wiedźmina ujawni już za miesiąc!

Cały wywiad można przeczytać tutaj!