Wiedźmin 3 - garść nowych informacji i grafik, jednak zwiedzimy Oxenfurt! [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Trwające właśnie w Los Angeles targi E3 obradzają w kolejne informacje o trzeciej odsłonie komputerowego Wiedźmina! Sprawdźcie co nowego się dowiedzieliśmy oraz zobaczcie piękne grafiki przedstawiające jeźdźców Dzikiego Gonu!

Nowe informacje o Wiedźminie 3:

  • Najważniejszą nową informacja bez wątpienia jest to, że w grze obok Novigradu odwiedzimy również redańskie miasteczko akademickie leżące w delcie Pontaru, czyli Oxenfurt!
  • Aby nie pogubić się w głównym wątku fabularnym przy włączaniu gry będziemy widzieć "śliczną" animację przypominającą nam co się ostatnio w fabule stało i co teraz mamy zrobić.
  • Świat gry będzie podzielony na poziomy trudności, czyli na początku gry będziemy mogli udać się wszędzie, ale podobnie jak w Gothic'u jeżeli udamy się w region trudniejszy, to ciężko będzie nam poradzić sobie z przeciwnikami.
  • W grze będzie nieskończona ilość eliksirów - standardowo żeby stworzyć eliksir będzie trzeba zebrać niezbędne ingrediencje, potem stworzyć eliksiry. Jednak jeżeli zapasy się skończą, to nie trzeba już będzie powtórnie zbierać składników i tworzyć eliksirów kolejny raz, będzie można automatycznie uzupełnić zapasy przy ognisku lub przy palenisku w tawernie!
  • Każdy z eliksirów będzie miał trzy poziomy ulepszenia, osiągnięcie każdego z nich wymaga znalezienia odpowiednich składników i receptury.

Nowe grafiki Dzikiego Gonu:

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Ponadto na stronie serwisu IGN znajduje się głosowanie na najlepszą grę tegorocznych targów E3. Nie zapomnijcie oddać swojego głosu na trzeciego Wiesia! :-)