Wiedźmin 3 ma wydawcę w Rosji!

News - Wiedźmin 3

Jako, że oficjalnie rozpoczęliśmy przygotowania do E3 2014 oraz konferencji REDów za tydzień, warto by wspomnieć o jeszcze jednym, dużym wydarzeniu. Zapraszam do rozwinięcia!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Oficjalnie, firma 1C SoftClub została wydawcą Wiedźmina 3 w Rosji oraz Wspólnocie Niepodległych Państw. Całość została profesjonalnie przygotowana, bowiem gra otrzyma pełną rosyjską lokalizację z udziałem profesjonalnych dubbingowców z Rosji!

Jak dobrze wiadomo, na rynku naszych wschodnich sąsiadów, Wiedźmin jest bardzo popularny i ma ogromne rzesze fanów. Dlatego wybór dystrybutora dla Rosji był istotny. Podpisanie umowy z 1C SoftClub skomentował Michał Nowakowski - członek zarządu CD Projekt:

Rosja i region WNP ma dla nas bardzo duże znaczenie. Jesteśmy przekonani, że mamy w 1C SoftClub partnera, którego wiedza rynkowa oraz zasoby zapewnią Wiedźminowi 3 należną pozycję jednej z najważniejszych gier 2015 roku w Rosji. Co dla nas najważniejsze, ta współpraca zapewni, że rosyjskie wydanie naszej gry będzie miało najwyższą jakość. Dlatego z ogromną radością czekamy na współpracę z 1C SoftClub.

Swoje trzy grosze dołożył również Sergei Amirdjanov - dyrektor marketingu 1C SoftClub:

Współpraca z CD PROJEKT RED przy wydaniu tak ambitnego i ważnego przedsięwzięcia jak Wiedźmin 3 to wielki przywilej, ale też odpowiedzialność. Zwłaszcza w naszym kraju, gdzie twórczość Andrzeja Sapkowskiego oraz gry na niej oparte cieszą się tak wielkim szacunkiem. Z radością wykorzystamy wszystkie nasze możliwości oraz doświadczenie, żeby zapewnić, iż każdy fan Wiedźmina będzie mógł otrzymać grę na swoją ulubioną platformę sprzętową i w pełni cieszyć się z udanego zakupu.

Cóż, teraz pozostaje nam tylko czekać na premierę Wiedźmina 3. :-)

P.S Pamiętajcie, że za tydzień poprowadzimy dla Was relację z konferencji CD Projekt RED w Los Angeles.