Plotki na temat wymagań Wiedźmina 3!

News - Wiedźmin 3

Dzisiejszy dzień przyniósł nam nowinki w kwestii wymagań sprzętowych Wiedźmina 3, prosto od rosyjskiego serwisu Gametech. Zobaczcie cóż takiego się dowiedzieli nasi przyjaciele zza wschodniej granicy!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

W skrócie:

• Wiedźmin 3 w obecnym stadium produkcji do uruchomienia na maksymalnych detalach z pełnym HD potrzebuje karty GTX 780 TI - wszystko to w jakości 35-40 kl/s;
  • Konsolowe wersje trójki będą graficznie porównywalne do Wiedźmina 2, a jakością na poziomie minimalnych detali na PC;
  • Wersja na PS4 działa w 30 kl/s przy rozdzielczości 900p, a na XONE tylko w 720p przy takiej samej liczbie klatek.

Oczywiście wszystkie te informacje są nieoficjalne, więc nie należy ich brać jako prawdziwe, lecz ciekawostkę. Gra jeszcze długo będzie przechodziła proces optymalizacji i dlatego wiadomo, że dużo się w kwestii wymagań zmieni tylko na lepsze - to samo się tyczy wersji konsolowych.

Ja po takim artykule mogę powiedzieć, że jestem spokojny. Nasi dzielni developerzy znad Wisły pokazują cały czas, co to znaczy wkładać serducho w swoją produkcję i myślę, że Wiedźmin 3 wyznaczy nowy standard gatunku RPG, pokażę piękno graficzne oraz fabularno-gameplayowe! :-)