Nowy materiał z Alvernia Studios!

News - Wiedźmin 3

Jakiś czas temu opublikowane zostało wspaniałe intro do Wiedźmina 3. Mroczne, tajemnicze, i z charakterem. Czyli to co lubimy najbardziej. Jednak sam proces powstawania jest nie mniej ciekaw, niż sam film którego dotyczy. Dlatego też osoby szczególnie zainteresowane tym tematem zapraszane są do rozwinięcia newsa. Nie powinniście się zawieść!

Jak się rzekło news dotyczy procesu powstawania intro do Wiedźmina 3, dokładnie zobaczycie to na filmiku, który niedawno pojawił się w serwisie YouTube. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, jest to inny materiał, niż ten który być może widzieliście już wcześniej. Pierwszy ukazywał proces produkcji od strony animacji. Dodać jedynie mogę że jak przystało na chłopaków z Platige Image, oraz Alvernia Studios, całość jest na najwyższym poziomie, widać kunszt, i oddanie grupy Stund Forces, którzy już od Wiedźmina 1 poprzez dwójkę aż do trójki zajmują się tworzeniem skomplikowanych holeografii, scen walk. Jednym słowem, jest na co popatrzeć! A zatem nie przedłużam i zapraszam do oglądania!

Scena walki - Making Of:Dla przypomnienia, oraz dla tych którzy nie widzieli umieszczam też, wcześniej wspomniany filmik dotyczący procesu powstawania animacji:I jak podobało się? Wyrażajcie swoje opinie w komentarzach!