Wiedźmin 3 w krajach Oceanii!

News - Wiedźmin 3

Zwykły dzień w oczekiwaniu na nowe informacje na temat Wiedźmina 3, a CD Projekt RED ujawnia kto wyda nasz sztandarowy produkt na Antypodach.

Została nią firma Namco Bandai, która zajmie się dystrybucją i promocją gry również w Europie zachodniej. Nowa Zelandia i Australia to kolejne kraje, które będą świętować premierę Wiedźmina 3! Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Podpisanie umowy skomentował Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED:

Dzięki pozycji NAMCO BANDAI Games na australijskim i nowozelandzkim rynku możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby graczy. Jestem pewien, że łącząca nas ogromna pasja do tego co robimy uczyni premierę Wiedźmina 3 wyjątkowym wydarzeniem.

Tego wydarzenia nie zapomniał również skomentować Gerard Noonan, starszy wiceprezes NAMCO BANDAI Games:

CD Projekt RED to światowej klasy studio, które ma wyjątkowe podejście do swoich gier i fanów. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni mogąc oficjalnie ogłosić, że zwiększamy zakres naszej dotychczasowej współpracy i to właśnie nam przypada możliwość dystrybucji oraz promocji Wiedźmina 3 w Australii i Nowej Zelandii. Jest to dzisiaj, bezapelacyjnie jedna z najmocniejszych marek w branży growej na świecie. Jesteśmy pewni, że dzięki możliwościom jakie oferują konsole nowej generacji, CD Projekt RED wprowadzi tę serię na jeszcze wyższy poziom.

Na zakończenie, już niedługo zostaną udostępnione nowe materiały z naszej kochanej gry wraz z nowiutką wersją oficjalnego forum :-)