Amazon ujawnił datę premiery Wiedźmina 3 |AKTUALIZACJA|!

News - Wiedźmin 3

Wszyscy fani gier CD Projektu RED z całego świata czekają na ogłoszenie przez firmę dokładnej daty premiery nadchodzącej trzeciej części wiedźmińskiej trylogii, tymczasem jedna z największych sieci sklepów z grami – amerykański Amazon - ujawniła dokładną datę premiery gry. Sprawdźcie kiedy, nieoficjalnie, Wiedźmin 3 zawita na sklepowe półki!

30 września 2014 roku, to data premiery Wiedźmina 3 widniejąca na karcie gry amerykańskiego Amazonu.

W ofercie możemy zobaczyć również okładkę gry (wydaje się być aż nadto minimalistyczna):

Nie wiemy, czy podana powyżej data premiery i okładka Wiedźmina 3 jest prawdziwa, jednak z tego co dowiedzieliśmy się w zeszły czwartek, podczas konferencji CDP.pl, od Michała Gembickiego, to oficjalna przedsprzedaż gry ma wystartować najwcześniej na początku 2014 roku.

Oferta na Wiedźmina 3 w Amazonie znajduje się tutaj.

|AKTUALIZACJA|

Pojawienie się oferty przed sprzedażowej na Wiedźmina 3 skomentował (na oficjalnym forum spółki) Adam Kiciński, prezes CD Projektu:

Rzeczona oferta jest efektem autonomicznych działań Amazona.

W związku z realizacją jednego z największych projektów rozwojowych w historii serwisu, Warownia Starego Morza poszukuje nowej krwi, czyli osób na posadę redaktora. Jeżeli ktoś jest chętny pomóc współtworzyć największy polski portal o Wiedźminie, to niech koniecznie da znać na numer gg - 12374836 lub na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ! Liczą się chęci i szeroka wiedza w temacie Wiedźmina, nie umiejętności - te potrafimy wyszkolić :-)