Wiedźmin 3 – jest pierwszy gameplay! |AKTUALIZACJA|

News - Wiedźmin 3

Wiadomość z ostatniej chwili – użytkownik naszego forum w komentarzu poprzedniego newsa zamieścił link do nagrania z rozrywki z Wiedźmina 3! Nadchodząca polska mega produkcja prezentuje się bardzo dobrze. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Gameplay jest fragmentem dema gry, które było pokazywane za zamkniętymi drzwiami na tegorocznych targach Gamescom. Trzeba przyznać, że jak na wczesny etap produkcji (pre-alpha), to Wiedźmin 3 prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

|AKTUALIZACJA|

Link do filmu został usunięty, ponieważ CD Projekt RED chce wszystkim fanom czekającym na Wiedźmina 3 pokazywać materiały w godnej ich oka jakości, a nie partyzancko nagrywane telefonem.

Chciałbym podzielić się z Wami krótką refleksją na temat wycieku filmu. Według mnie osoba, która nagrała i opublikowała ten gameplay, zachowała się jak zwykły tchórz i należy się jej porządne skarcenie. Tak się nie robi. Nie po to CD Projekt RED misternie planuje kampanię marketingową Wiedźmina 3, aby jakiś (wrażliwi niech nie czytają następnych dwóch wyrazów) obmierzły siusiak publikował filmy pokazywane prasie za zamkniętymi drzwiami.