CD Projekt RED powiększa swoje szeregi!

News - Wiedźmin 3

Nasza rodzima branża gier komputerowych rozwija się dosyć prężnie. W dużej mierze, jest to też zasługa CD Projekt RED. Jeżeli i ty chcesz mieć na tym polu swoje zasługi to studio RED daje Ci taką możliwość...

Temat ten nie jest na naszym portalu nowinką, gdyż poruszaliśmy go wielokrotnie. Jednak w związku z tym że firma otwiera nowy oddział w Krakowie, informujemy o tym ponownie.

Na stronie rekrutacji możemy zauważyć nowy dział figurujący jako CD Projekt RED - CRACOW. Nowe stanowisko Concept Artist, jest jak narazie jedyną ofertą którą proponuje nam nowo powstały oddział. Ogólnie jednak mamy też dostępnych wiele innych ofert, głównie programista i artysta, który pracowałby przy Wiedźminie 3 i Cyberpunk 2077.

Kariera w tym studio jest o tyle ciekawa że pozwoli nam pracować przy projektach, na światowym poziomie, w świetnej atmosferze, i pozwoli zdobywać nowe umiejętności. Plusów jest mnóstwo, nie zamierzam ich wymieniać, gdyż nie to jest tematem, ale nad propozycją warto się zastanowić, gdyż po raz kolejny mamy świetną okazję stać się kimś wyjątkowym, oczywiście w swoim zawodzie ;-D ;-).

Ze swojej strony mogę tylko szczerze polecić i pozazdrościć takiej pracy oraz zaprosić Was do komentowania newsa ;-)