Wiedźmin 3 - nowe screeny!

News - Wiedźmin 3

Niedawno podziwialiśmy Geralta na okładce magazynu EDGE. Dzisiaj natomiast mamy przyjemność zaprezentować porcję screenów pochodzących również z tego pisma. Ciekawskich jak i osoby pragnące podzielić się z nami swoją opinią, zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Mimo że jakość grafik nie jest najlepsza, to jednak zupełnie wystarczająca aby przekazać nam swoją treść. W kilku nowych skanach zobaczymy między innymi Geralta otoczonego watahą wilków, walczącego z czymś co kojarzy się ze zmutowanym łosiem, którego jednocześnie nie powstydziłyby się opowieści z Czarnobyla. Przy okazji samą głowę mutanta oraz postać Geralta podziwiamy na okładce brytyjskiego pisma EDGE. Piękny widok wsi, przypominający swoim widokiem podgrodzie z Wiedźmina 1, to następna świetna grafika. Jednak same opisy na nic się tutaj zdadzą. Proponuję oglądnąć samemu i ocenić pracę rodzimych twórców.

Wspomniane grafiki, znajdziemy niżej:To już wszystkie obrazki na dzisiaj. Moim zdaniem kolejny raz możemy podziwiać potencjał jaki ma w sobie narzędzie RED-ów. Oj coś mi się zdaje że będzie się działo! ;-)

A Wy, jak myślicie?? Zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami! ;-)