„Ona była zawsze jego prawdziwą miłością”

News - Wiedźmin 3

Do sieci trafił obszerny wywiad serwisu GamingBolt.com z Pawłem Sasko – projektantem zadań – z CD Projekt RED, z którego można dowiedzieć się kilku nowych informacji dotyczących Wiedźmina 3. Sprawdźcie, co nowego dowiedzieliśmy się o związku Geralta z czarodziejką Yennefer, pięknych lokacjach, wrażeniu płynącym z gry oraz żegludze. Zapraszam.

Jeżeli chodzi o związek Białego Wilka z kobietami, to przedstawiciel REDów wprost powiedział, że pierwsze skrzypce w Wiedźminie 3 będzie grała, dobrze znana fanom prozy Sapkowskiego, Yennefer. Dokładny cytat dotyczący kruczowłosej czarodziejki znajduje się w tytule newsa :-)

Paweł Sasko zdradził, że w pokoju projektantów lokacji na ścianie jest wielkie motto „zadanie lub nowa podróż”. Krótko mówiąc chodzi w nim o to, aby stworzyli oni nam możliwie najpiękniejszy świat gry. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki, aby im się udało.

Kolejnym celem, który twórcy chcą osiągnąć, żeby uczynić Dziki Gon najlepszą grą wszech czasów jest, aby w Wiedźminie 3 Gracz poczuł się i myślał, jak… wiedźmin! Według mnie brzmi to super.

Poza tym z wywiadu można wywnioskować, że pływanie łódką zapowiada się coraz lepiej, bowiem ma sprawiać prawdziwą przyjemność. Oczywiście wszystkim Graczom, a nie tylko doświadczonym rybakom. Z nowych informacji, to już wszystko.

Cały materiał w języku angielskim można przeczytać tutaj.

Zazwyczaj nie lubię się powtarzać, ale najnowsza odsłona przygód Białego Wilka po prostu zapowiada się coraz ciekawiej.