O Wiedźminie dziś w kinie

News - Wiedźmin 3

Podczas trwającego właśnie festiwalu „Łodzią po Wiśle”, organizowanego w Warszawskim kinie Iluzjon przez łódzką Szkołę Filmową, dzisiaj o godzinie 19:45 twórcy Wiedźmina z CD Projekt RED przedstawią prelekcję pt. „Co jest grane w kinie?”. Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia.

Prelekcja Michała Steca – producenta Wiedźmina 3: Dziki Gon – dotyczyć będzie przenikania się światów gier wideo i filmu. Nietrudno się domyślić, że z pewnością będzie mowa o fenomenalnych animacjach stworzonych na potrzeby gier z serii Wiedźmin przez Tomasza Bagińskiego. Możemy się spodziewać wyczerpującego materiału, ponieważ odczyt zacznie się, jak już wspomniałem, o godzinie 19:45 i ma trwać, aż półtorej godziny! Prelekcja będzie miała miejsce w sali małej czarnej, a wstęp na nią jest darmowy.

Transmisja online nie jest przewidziana, tak więc jeżeli ktoś znajdzie jutro w sieci nagranie z tego wydarzenia, to będę bardzo wdzięczny za podrzucenie informacji :-)

LINK do strony festiwalu.

Czyżby zapowiedź ekranizacji przygód Białego Wilka była coraz bliżej? W końcu CD Projekt posiada pełnię praw do jej stworzenia, więc kto wie…

Wszystko pięknie, jednak osobiście jestem mocno rozczarowany tym, że o tego typu wydarzeniu dowiaduję się 5h wcześniej... Wielka szkoda, bo nie mam wątpliwości, że gdyby info było wcześniej to warszawscy fani Wiesia już czekaliby w kolejce...