Premiera Wiedźmina 3 za rok w sylwestra?!

News - Wiedźmin 3

Na portal Reddit.com wyciekła, rzekomo aktualna na dzień 14 marca, lista z dokładnymi datami nadchodzących premier gier na konsolę PS3 w sklepie GameStop. Wśród pozycji znalazła się również trzecia odsłona przygód Białego Wilka! Według anonimowego informatora debiutu Wiedźmina 3 powinniśmy spodziewać się dopiero 31 grudnia 2014 roku. Informacja o Dzikim Gonie jest mało prawdopodobna, ponieważ gra ma przecież zadebiutować wyłącznie na konsolach nowej generacji…

Kolejnym argumentem podważającym wiarygodność wycieku jest to, że według listy data premiery Dragon Age 3, o którym obecnie bardzo niewiele wiadomo, wyznaczona jest już na czerwiec bieżącego roku. Z drugiej strony, dość abstrakcyjnie patrząc, jest to możliwe, ponieważ według nieoficjalnych informacji studio BioWare nie chce pod żadnym pozorem rywalizować z twórcami znad Wisły.

Popuszczając jeszcze dalej wodze fantazji – patrząc na rozmach trzeciego Wiedźmina już wcześniej tutaj spekulowałem, że gry nie ma co się prędko spodziewać… Tak więc możliwe, że w tej liście tkwi ziarno prawdy dotyczące trzeciej odsłony Wieśka. Poczekamy, zobaczymy :-)

Aha, oczywiście oficjalnie nie wiemy na ile lista jest wiarygodna, ponieważ przedstawiciele sklepu nie skomentowali powyższych doniesień.