Wiedźmin 3: Dziki Gon - premiera edycji GOTY i przesunięta beta Gwinta

News - Wiedźmin 3

Mamy dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Dobra jest taka, że plotki się potwierdziły i premiera edycji Gry Roku trzeciej części serii Wiedźmin będzie miała miejsce 30 sierpnia. Zła dotyczy Gwinta, którego beta została przesunięta z września na 25 października. Więcej informacji znajdziecie w newsie.
O edycji GOTY Wiedźmina 3 pisaliśmy już jakiś czas temu. Wówczas mówiono, że wersja ta pojawi się 26 sierpnia, jak widać źródła mocno się nie pomyliły. Wczoraj oficjalnie ogłoszono, że Wiedźmin 3: Dziki Gon - edycja Gry Roku zadebiutuje 30 sierpnia. Co będzie zawierać ten zestaw?

  • Zawiera ekspansje “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.
  • Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.
  • Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

W sklepie cdp.pl wersja PC kosztuje obecnie 129, 99 zł, więc jest to świetna okazja, by nadrobić zaległości.

Beta Gwinta miała ruszyć we wrześniu, jednak ekipa CD Projekt RED musiała ją przełożyć na 25 października. Oto oficjalna wiadomość:

Drodzy Gracze,

Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października. Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej.


Z wyrazami szacunku,
Zespół GWINTA

Możliwe, że nowe materiały pojawią się podczas targów Gamescom, które rozpoczną się 17 sierpnia. Twórcy Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej potwierdzili, że pojawią się w Kolonii.