Wiedźmin 3: Dziki Gon - wersja Game of the Year potwierdzona

News - Wiedźmin 3

Po ponad roku od premiery trzeciej części historii Geralta z Rivii doczekaliśmy się informacji o wydaniu wersji GOTY Wiedźmina 3. Wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona przez Konrada Tomaszkiewicza, więc w tym przypadku nie mamy do czynienia z plotkami. Szczegóły w rozwinięciu.

Informacja o wersji Game of the Year szybko obiegła Internet dzięki niemieckiej stronie agencji USK nadającej ograniczenia wiekowe grom. Powyższy screen pochodzi właśnie stąd. Na łamach serwisu Eurogamer Konrad Tomaszkiewicz potwierdził premierę kompletnego wydania największego dzieła studia CD Projekt RED:

Wiedźmin 3: Dziki Gon stanowił ogromne wyzwanie, dlatego ja, jak i całe studio byliśmy zdumieni tak świetnym przyjęciem przygód Geralta. Od premiery gry wydaliśmy dwa rozszerzenia, Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, które dodały mnóstwo nowych przygód do obszernej już zawartości. Po wypuszczeniu wszystkich darmowych DLC i aktualizacji, w tym zmieniających wygląd interfejsu i mechanikę gry, wielu graczy pytało nas czy pracujemy nad czymś w rodzaju edycji GOTY. Jestem szczęśliwy, że mogę to potwierdzić - tak, prace nad wydaniem takiej wersji ruszyły. Szczegóły dotyczące między innym daty premiery opublikujemy w najbliższej przyszłości. W międzyczasie chciałbym podziękować wszystkim fanom gry za wsparcie - jesteście wspaniali!

Oficjalnie data premiery nie została podana, ale niektóre "źródła" podają 26 sierpnia tego roku. Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOTY to bardzo dobra okazja do nadrobienia tytułu przez graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji na poznanie historii białowłosego wiedźmina i to w pełnej wersji, ze wszystkimi dodatkami. Jak Wam się podoba ten pomysł?