Gwent: The Witcher Card Game – CD Projekt RED rejestruje nowy znak towarowy

News - Wiedźmin 3

Wygląda na to, że odbywające się za kilka dni targi Electronic Entertaiment Expo mogą przynieść długo wyczekiwaną przez fanów Wiedźmina 3 zapowiedź. Tym razem to nie plotki, a konkretne posunięcie CD Projekt RED, które zarejestrowało pewien interesująco brzmiący znak towarowy.


Już od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawiało się wiele głosów na temat samodzielnej wersji Gwinta. Wiele osób potrafiło zatracić się w krasnoludzkiej karciance na długie godziny, zapominając o szukaniu Ciri, walce z Dzikim Gonem i podobnych karkołomnych zadaniach. Co tu dużo mówić, gra w grze wymyślona przez Damienia Monniera podczas kąpieli okazała się strzałem w dziesiątkę.

W sieci pojawiało się sporo fanowskich wersji Gwinta, które mogliśmy odpalać w przeglądarce, lecz produkcje te nie spotykały się z aprobatą REDów, a trzeba przyznać, że przyciągały sporo osób. Jak widać, deweloper postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wysłuchać próśb zagorzałych fanów i dzisiaj dowiadujemy się, że zarejestrowany został znak towarowy "Gwent: The Witcher Card Game".

Więcej dodawać chyba nie trzeba, chociaż proponuję wstrzymać się z entuzjazmem jeszcze przez jakiś czas. Już w niedzielę, a tak oficjalnie w poniedziałek, startuje tegoroczna edycja największych growych targów na świecie czyli Electronic Entertaiment Expo 2016. Jak wspominał prezes studia, Adam Kiciński jakiś czas temu, na targach zabraknie gry Cyberpunk 2077, lecz pojawi się ciekawa zapowiedź związana z Wiedźminem. Coś mi się wydaje, że elementy układanki zaczynają po woli do siebie pasować. Niemniej, żadnych innych informacji na temat tajemniczego Gwinta nie ujawniono, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.