Josh Holloway filmowym Geraltem? [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Na samym wstępie uprzedzam, że prawdopodobnie są to tylko plotki. Cały Internet aż huczy, gdyż na portalu IMDb.com pojawiła się informacja, kto wcieli się w filmowego Geralta z Rivii! Jednak na tym nie koniec rewelacji. Więcej informacji w rozwinięciu.

Według tej zakładki na największym filmowym portalu, w nadchodzącej produkcji Tomasza Bagińskiego w roli Geralta obsadzony będzie Josh Holloway. Aktor znany jest najbardziej z serialu Lost, w którym wcielił się w postać Sawyer'a.

Oprócz tego poznaliśmy również aktorkę, która miałaby zagrać Ciri. Jest nią Anna Rust (Bracia Grimm, Doktor Żywago). Umieszczenie jej w obsadzie jest niezwykle dziwne, gdyż z założenia film ten miał opierać się na opowiadaniach Wiedźmin oraz Mniejsze Zło, a jak wiemy postać Cirilli się w nich nie pojawia. Zatem są dwie możliwości - dane podane przez IMDb.com to najzwyklejsze plotki, bądź scenariusz uległ diametralnej zmianie. Miejmy nadzieję, iż w najbliższej przyszłości sam Tomasz Bagiński potwierdzi lub zdementuje podane informacje.

Tymczasem odsyłam Was do lektury naszych redakcyjnych typów na filmowego Geralta z Rivii oraz zapraszam do ożywionej dyskusji.

AKTUALIZACJA

Jak podaje serwis naekranie powyższe informacje okazały się jednak plotkami (dzięki Gerwant, kolejny raz ;-)). Jednak z zaistniałej sytuacji można wyciągnąć jeden wniosek - cały świat z niecierpliwością czeka na filmowe przygody Geralta z Rivii. Tomek Bagiński stoi przed naprawdę dużym wyzwaniem i musi działać pod ogromną presją. Ale przecież Polak potrafi!