Pierwsze screeny z dodatku Krew i Wino!

News - Wiedźmin 3

CD Projekt opublikował dzisiaj dwa pierwsze screeny z nadchodzącego drugiego dużego dodatku do Wiedźmina 3 pt. "Krew i Wino". Zobaczcie jak prezentuje się bajkowe Toussaint.

Ujawnienie pierwszych grafik z drugiego dodatku skomentował Konrad Tomaszkiewicz (pełniący funkcję Game Director'a), przy okazji informując, że Wiedźmin 3 zdobył już ponad 300 nagród. Wypowiedź poniżej:

2015 już prawie za nami! Był to świetny rok dla gier z otwartym światem oraz oczywiście dla Wiedźmina. Był to również bardzo intensywny czas dla całego zespołu pracującego nad tytułem, który do tej pory zdobył ponad 300 nagród (niesamowite uczucie!). Musieliśmy przezwyciężyć wiele trudności, aby znaleźć się tu gdzie jesteśmy dziś i udało nam się to przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu - to jest również Wasz rok. Krew i Wino, drugi dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zbliża się wielkimi krokami. To nowa, wielka lokacja, która różni się znacząco od podstawowej wersji gry oraz pierwszego dodatku. Zawiera ona równie dużo nowych historii, emocji oraz wyzwań, które tylko czekają, aż je odkryjecie.