Wiedźmin 3: Dziki Gon z tytułem Gry Roku 2015!

News - Wiedźmin 3 Minęła właśnie piąta rano, gala rozdania nagród w branży gier, Game Awards, dobiegła końca, a nasza rodzima produkcja, Wiedźmin 3: Dziki Gon, zdobyła trzy historyczne dla polskiej branży wyróżnienia w tym to najważniejsze – Gra Roku 2015.

Na gali Game Awards 2015 poznaliśmy najlepsze tytuły bieżącego roku. Samo show, mimo że niespecjalnie porywające i źle zorganizowane dało nam odpowiedź na nurtujące pytanie – czy Wiedźmin 3: Dziki Gon może stawać w szranki z największymi markami w branży? Odpowiedzią niech będą trzy zdobyte tytuły, które osobiście odebrał Marcin Iwiński. Oto i one:

Gra Roku 2015

Najlepsza Gra RPG 2015

Najlepsze Studio 2015 dla CD Projekt RED

Warto podkreślić, że przede wszystkim tytuł Gry Roku może napawać dumą, ponieważ rok 2015 obfituje w naprawdę solidne i wysoko oceniane produkcje. Aby wszystko było jasne, w pojedynku z Wiedźminem 3 poległy takie tytuły jak: Bloodborne, Metal Gear Solid: Phantom Pain, Fallout 4 oraz Super Mario Maker.

W imieniu ekipy Warowni pragnę złożyć serdeczne gratulacje całej ekipie CD Projekt RED i podziękowania za tak emocjonujący rok. Życzymy hucznego świętowania i z niecierpliwością czekamy na kolejny dodatek fabularny, którym jest Krew i Wino.