Wiedźmin 3: Dziki Gon – pierwsze informacje na temat patcha 1.11 oraz nominacja dla kompozytorów ścieżki dźwiękowej

News - Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 niedawno otrzymał łatkę z numerkiem 1.10 będącą największą, jaką do tej pory udostępniono, a która przygotowała grę pod premierę pierwszego dodatku fabularnego. Wczoraj za to w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnego patcha, które dla części graczy mogą wydawać się niepokojące. Poza tym twórcy ścieżki dźwiękowej Dzikiego Gonu, Panowie Marcin Przybyłowicz oraz Mikołaj Stroiński, zostali nominowani do nagrody Hollywood Music Awards.

Patch 1.11 może ukazać się szybciej niż moglibyśmy się tego spodziewać. O czym jednak warto wspomnieć to to, że ma on wprowadzić zmiany do poziomu trudności walk z bossami w dodatku Serca z Kamienia. Podobno wielu graczy narzekało na zbyt wymagającą sekwencję walki z "Największym koszmarem Iris".

Poza tym w drodze jest jeszcze hotfix, który powinien zaradzić błędom takim, jak choćby niedziałający quest "Najgroźniejszy potwór na Skellige", z którym problemy mają gracze na PS4.

Na koniec należy nadmienić, iż Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński, twórcy ścieżki dźwiękowej do Wiedźmina 3 zostali za tenże projekt nominowani do nagrody Hollywood Music Awards.