Wiedźmin na Poznań Game Arena i nowe dzienniki deweloperskie

News - Wiedźmin 3

Już jutro rozpoczną się największe targi gier komputerowych w Polsce. Mowa oczywiście o Poznań Game Arenie, na którą rodzimy dystrybutor gier z serii Wiedźmin - firma CDP.pl - przygotował szereg atrakcji związanych z dodatkiem "Serca z Kamienia". Ponadto dzisiaj do sieci trafiły nowe dzienniki deweloperskie, twórcy trzeciej części komputerowych przygód Białego Wilka opowiadają o pracach nad grą oraz filozofii studia dotyczącej DLC.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Stoisko CDP.pl będzie znajdować się w pawilonie 8A z główną atrakcją w postaci Wielkiego Giermaszu, na którym dostępnych będzie ponad 400 gier na PC (w cenie od 5 zł), konsole (w cenie od 40 zł) oraz gry planszowe i wiedźmińskie gadżety. Nie zabraknie nowości, wśród których można będzie znaleźć dodatek "Serca z Kamienia". Na fanów uniwersów Wiedźmina czekają również rozmowy z twórcami gry, konkursy oraz zgłębianie tajemnic Gwinta.

Z kolei w niedzielę w strefie Game Industry Conference odbędzie się prowadzony przez Marcina Przybyłowicza warsztat na temat: projektowanie oprawy muzycznej w grach video na przykładzie Wiedźmina 3. Szczegóły można znaleźć pod tym linkiem.

Poniżej nowe dzienniki deweloperskie - ostrzegam przed spojlerami (m.in. dotyczący spotkania Shani)!