Taylor Davis prezentuje utwór inspirowany Wiedźminem 3 i ujawnia współpracę przy ścieżce dźwiękowej „Serc z Kamienia” [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Wiedźmińskiej muzyki ciąg dalszy! Kilka dni temu prezentowaliśmy oficjalny motyw muzyczny dla pierwszego dużego rozszerzenia fabularnego do Wiedźmina 3, pt. „Serca z Kamienia”, a dziś możemy posłuchać utworu inspirowanego grą w wykonaniu znanej i niebywale utalentowanej skrzypaczki, Taylor Davis. Poniżej utwór i mała ciekawostka dotycząca samej artystki oraz ścieżki dźwiękowej dodatku.

Taylor Davis zaprezentowała utwór inspirowany trzecią odsłoną przygód Białego Wilka. Możemy w nim usłyszeć miks tradycyjnego motywu muzycznego serii oraz znanego z gry utworu, pt „Hunt or be hunted”. Ponadto dziewczyna potwierdziła informacje anonsowane przez REDów i Marcina Przybyłowicza w mediach społecznościowych, mówiące o tym, że współpracowała ona przy ścieżce dźwiękowej „Serc z Kamienia”.

Jeśli więc podczas gry usłyszycie od czasu do czasu czarujące skrzypce bądźcie pewni, że jest to robota Taylor. Wideo poniżej:

AKTUALIZACJA

Jak widać, to nie koniec muzycznych wrażeń na dzisiaj. Okazało się, że znany raper/jutuber MC Sobieski mający na koncie już kilka kawałków inspirowanych Wiedźminem, opublikował swe najnowsze dzieło, bicik poświęcony Ciri. Link poniżej: