Konferencja CD Projektu na żywo

News - Wiedźmin 3

Już dziś, czyli 26 sierpnia, o godzinie 17:30 rozpocznie się konferencja wynikowa CD Projektu za pierwsze półrocze. Oficjalnie poznamy na niej wynik sprzedaży Wiedźmina 3 z okresu od 19 maja do końca czerwca, jednak nieoficjalnie jest duża szansa, że twórcy komputerowego Wiedźmina dla zrobienia większego wrażenia pochwalą się bardziej aktualnymi danymi. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w internecie pod tym linkiem.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Ponadto wieczorem (po sesji giełdowej) zostanie opublikowane sprawozdanie finansowe Grupy CD Projekt za pierwsze półrocze 2015. Od maja firma twórców komputerowego Wiedźmina nieustannie jest jedną z najpopularniejszych spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Rynkowa wartość CD Projektu obecnie jest wyceniana na rekordowe ponad 2,5 miliarda złotych. Przez ostatni rok cena jej akcji wzrosła o ponad 67%, jednak naprawdę duże wrażenie robi zmiana kursu, która dokonała się na przestrzeni ostatnich pięciu lat - wynosi ona ponad 1100%!

Podgrzewając atmosferę, jak myślicie sprzedażą ilu milionów trzeciej części komputerowego Wiedźmina pochwali się dzisiaj CD projekt? 5? 6? 7? 8? 9? Czy może nawet 10? :-)