Nowa gra + już dostępna!

News - Wiedźmin 3

Dzisiaj zadebiutowało długo oczekiwane ostatnie darmowe DLC do Wiedźmina 3, umożliwiające rozpoczęcie nowej gry postacią, którą już wcześniej ukończyliśmy główny wątek fabularny. W rozwinięciu newsa znajdziecie charakterystykę dodatku oraz instrukcję jego instalacji.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Charakterystyka Nowej Gry +:

  • silniejsi przeciwnicy;
  • oprócz przeniesienia postaci, do nowej gry przejdą również wszystkie zdobyte wcześniej przedmioty oraz receptury alchemiczne oprócz przedmiotów związanych z zadaniami, książek, pism, kart do Gwinta, trofeów oraz przedmiotów przeznaczonych do użytku - eliksirów, petard, jedzenia, składników alchemicznych itd;
  • grę zaczynamy z 30 poziomem doświadczenia; jeśli go nie zdobyliśmy wcześniej, zostanie on automatycznie przydzielony;
  • można wybrać dowolny poziom trudności;
  • od początku rozgrywki będziemy posiadać Eliksir Oczyszczenia, aby w razie chęci zresetować drzewko i rozdać punkty umiejętności od nowa;
  • za udział w rozgrywce Nowa Gra+ pojawi się osiągnięcie zwane "Death Match".

Poniżej instrukcja jak pobrać i zainstalować dodatki:

W GOG Galaxy w zakładce Witcher 3 klikacie co następuje: MORE -> DOWNLOAD EXTRAS -> DLCS INSTALLERS. Ściągacie interesujące Was dodatki i aby je aktywować, wchodzicie w MORE -> CONFIGURE -> AVAILABLE CONTENT. Tam zaznaczcie te DLC, które chcecie aktywować bezpośrednio w grze.

Przypominamy, by w komentarzach nie zamieszczać spoilerów, gdyż niedawno stworzyliśmy specjalny wątek, w którym dyskutujemy o fabule Wiedźmina 3. Wszystkich zainteresowanych odsyłam tutaj.