Patch 1.07 i kolejne DLC dostępne do pobrania

News - Wiedźmin 3

Nie ma co, studio CD Projekt RED dosyć długo kazało nam czekać na patch 1.07, który tym razem wyszedł jednocześnie na wszystkie trzy platformy. Ogromna lista zmian, którą wprowadza zrobiła wrażenie i pokazała, że REDzi uważnie słuchają głosu fanów. Dodatkową atrakcją jest udostępnienie dawno zapowiedzianego DLC - alternatywnego stroju Ciri. Wiele nowości jak na jeden dzień. Jednak czy po wydaniu łatki jest tak kolorowo? Więcej o tym w rozwinięciu newsa.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Patch 1.07 możecie pobrać na wszystkich platformach, jednakże jak się okazuje, nie wszyscy użytkownicy PS4 mogą cieszyć się najnowszą łatką. Na oficjalnym fanpage'u Wiedźmina pojawiła się informacja, która powinna lekko uspokoić konsolowców:

Analizujemy wszystkie przesłane przez Was zgłoszenia dotyczące łatki 1.07. Razem z Sony badamy też przyczynę braku dostępności uaktualnienia u części użytkowników PSN. Dziękujemy za wyrozumiałość.

To nie koniec kiepskich wiadomości. Wielu graczy narzeka na pogorszenie optymalizacji gry względem patcha 1.05 - największy spadek klatek odnotowano na konsolach. Poniżej możecie zobaczyć wyniki przeprowadzonych testów.

W komentarzach podzielcie się wrażeniami z rozgrywki po instalacji patcha 1.07. Was też dotknęły te przykre spadki klatek, czy może nie odnotowaliście żadnego pogorszenia jakości gry?

Imponującą listę wprowadzonych zmian znajdziecie tutaj.

Instrukcja instalacji DLC:

W GOG Galaxy w zakładce Witcher 3 klikacie co następuje: MORE -> DOWNLOAD EXTRAS -> DLCS INSTALLERS. Ściągacie interesujące Was dodatki i aby je aktywować, wchodzicie w MORE -> CONFIGURE -> AVAILABLE CONTENT. Tam zaznaczcie te DLC, które chcecie aktywować bezpośrednio w grze.