Jak kot z wilkiem - kolejne DLC dostępne do pobrania

News - Wiedźmin 3

Jak widać CD Projekt RED lekko zwalnia tempo wydawania darmowych DLC, gdyż od teraz będą one najprawdopodobniej udostępniane pojedynczo. Posiadacze PC oraz konsoli Xbox One mogą już pobrać zadanie Jak kot z wilkiem. Misję znajdziecie we wsi Rudnik. Plotki głoszą, iż następnym dodatkiem ma być alternatywny strój Ciri. Wychodzi więc na to, że niektórzy z Was trafnie obstawili zawartość kolejnego DLC. W rozwinięciu znajdziecie opis questa oraz instrukcję jak pobrać i zainstalować nowy kontent. ;-)

Trzeba przyznać, że REDzi potrafią zaintrygować opisami zadań:

„Zbadaj zapomnianą wioskę i odkryj jej przerażającą tajemnicę. Dowiedz się, kto wymordował jej mieszkańców i wykorzystaj wszystkie wiedźmińskie zdolności, żeby stawić czoło tej tajemniczej mocy”

Poniżej instrukcja jak pobrać i zainstalować dodatki:

W GOG Galaxy w zakładce Witcher 3 klikacie co następuje: MORE -> DOWNLOAD EXTRAS -> DLCS INSTALLERS. Ściągacie interesujące Was dodatki i aby je aktywować, wchodzicie w MORE -> CONFIGURE -> AVAILABLE CONTENT. Tam zaznaczcie te DLC, które chcecie aktywować bezpośrednio w grze.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Przypominamy, by w komentarzach nie zamieszczać spoilerów, gdyż niedawno stworzyliśmy specjalny wątek, w którym dyskutujemy o fabule Wiedźmina 3. Wszystkich zainteresowanych odsyłam tutaj.