Wiedźmin 3: Dziki Gon – news premierowy

News - Wiedźmin 3

Tak jest moi drodzy – Dziki Gon nadciągnął z potężnym hukiem!!! Miniona noc i cały dzisiejszy dzień bez wątpienia należą do Białego Wilka, a to dopiero początek. W większości polskich miast odbyły się zarówno mniejsze jak i te naprawdę duże wydarzenia premierowe. O Wiedźminie 3 mówi się dosłownie wszędzie, a gratulacje dla studia CD Projekt RED spływają z wielu zakątków świata. Poniżej kilka filmików oraz pomysł na kolejną zabawę, w którą Was angażujemy. Jest też mały, osobisty jubileusz.

Na początek prezentujemy materiały nagrane podczas nocnych premier. Pierwszy z nich to nagranie trwające dwie i pół godziny:

Poniżej spotkanie przedstawicieli CD Projekt RED z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim:

A tak się bawią REDzi:

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

To nie wszystko. Proponujemy Wam pewną zabawę, dzięki której wspólnie podziękujemy twórcom Wiedźmina 3 za wieloletni trud włożony w projektowanie gry, która zaserwowała nam niezapomniane przeżycia już pod kątem samego oczekiwania na premierę.

Zasady są proste. Prosimy Was, jeżeli tylko macie na to ochotę, abyście w komentarzach zamieścili krótkie podziękowania skierowane w stronę REDów (proponujemy je oznaczyć aby nie mieszały się z dyskusją) i jeśli to nie problem, możecie dorzucić fotkę swojej kopii gry lub stanowiska do zapewne wielogodzinnych posiedzeń. Resztą zajmiemy się my i już w niedzielę kiedy najprawdopodobniej opublikujemy redakcyjne wrażenia z ogrywania pełnej wersji Dzikiego Gonu, powinna pojawić się fajna niespodzianka.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Na koniec sprawa wspomnianego wcześniej jubileuszu. Niezmiernie miło mi jest ogłosić, iż właśnie ten news, pisany w dzień premiery Wiedźmina 3 (lepiej się nie mogło złożyć) jest moim artykułem #100 opublikowanym na Warowni. Pierwszy pojawił się 24 lipca 2014. Bilans wygląda tak: 80 artykułów o W3, 20 o pozostałych odsłonach i uniwersum ogólnie. Dziękuję wszystkim za miłe słowa jakie czasami pojawiały się pod moim adresem i obiecuję, że w swoim czasie pęknie jeszcze niejedna setka. Tak czy owak, do niedzieli chyba nic nie skrobnę i na forum też mnie raczej nie zobaczycie, bo... no wiadomo. ^^

Ah, i jeszcze jedno - liczba komentarzy pod poprzednim artykułem to absolutny rekord w historii Warowni. Tak trzymać. :-)