Wiedźmin 3: Dziki Gon – 1,5 mln preorderów, prezentacja NVIDIA GameWorks i zapowiedź zwiastuna premierowego

News - Wiedźmin 3

W tym momencie, kiedy wstukuję newsa od premiery największej produkcji w historii polskiej branży gier komputerowych dzieli nas niespełna sześć godzin. CD Projekt RED jednak jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę i informuje, iż liczba zamówień przedpremierowych na Wiedźmina 3 przekroczyła 1,5 mln! Dodatkowo, mamy dla Was zwiastun efektów NVIDIA GameWorks, jaki znany producent kart graficznych właśnie opublikował.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Oto wypowiedź Adama Kicińskiego, prezesa studia:

"Zaledwie tydzień temu ogłosiliśmy, że milion klientów z całego świata złożyło preorder na Wiedźmina 3: Dziki Gon. Przez ostatnie 7 dni wynik ten podskoczył do przeszło 1,5 mln. To dla nas historyczne osiągnięcie. Najważniejszy sprawdzian - premiera i sprzedaż popremierowa wciąż przed nami, a zamówienia cały czas spływają.”

Poniżej zamieszczamy wspomniany materiał wideo z efektami Nvidii:

To nie koniec. Jeszcze dziś pojawi się oficjalny zwiastun premierowy gry, który na twitterze został zapowiedziany przez Milesa Tost'a jako najpotężniejszy trailer z tych jakie do tej pory się pojawiły. Marcin Momot ostrzega jednak przed spoilerami – przede wszystkim jeśli chodzi o powrót znanych nam postaci. Czekamy z niecierpliwością.