Gniew i Stal – zwiastun Wiedźmina 3 pełen tryskającej juchy

News - Wiedźmin 3

Na oficjalnym kanale Wiedźmina 3 w serwisie YouTube pojawił się świeżutki zwiastun wypełniony efektownymi i brutalnymi akcjami jakie przyjdzie nam wykonywać kierując losami Białego Wilka. Latające kończyny, liczne dekapitacje, rozrywanie przeciwników petardami, czy skwierczące ciała pod wpływem strumienia ognia ze znaku IgniCD Projekt RED daje wyraźnie do zrozumienia, iż mamy do czynienia z produktem dedykowanym dorosłym odbiorcom. Jeszcze ta ostatnia scena...- po prostu miłego oglądania!

Zwiastun pod tytułem Gniew i Stal został wykonany w nieco hollywoodzkim stylu, lecz mimo wszystko wypadł świetnie. Na uwagę zasługują nie tylko krwawe popisy Geralta (jestem pod wrażeniem przedziurawienia ogromnego stwora na wylot znakiem Aard), ale również symbolika niektórych scen przedstawionych na początku materiału.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Mamy tu jawne nawiązanie to chaosu i okrucieństwa jakie niesie ze sobą wojna – wisielce na drzewach, ofiary nabite na pale czy opuszczone, skąpane w blasku zachodzącego słońca pola bitew. Do tego dochodzi nasza rola i to jak pokierujemy Geraltem w tych trudnych czasach – wymowna scena przedstawiająca Wiedźmina stojącego w ulewie na tle płonących zabudowań jest umiejętnie dobranym obrazem, który ukazuje bezradność wobec niektórych zdarzeń i to, iż w ogólnym rozrachunku, nawet z dwoma mieczami na plecach, jesteśmy jedynie mały trybikiem w gigantycznej machinie zwanej życiem.