Wysyp obszernych materiałów prezentujących rozgrywkę z Wiedźmina 3

News - Wiedźmin 3

W zeszłym tygodniu Youtuberzy z Polski i ze świata mieli okazję przetestować Wiedźmina 3 w studiu CD Projekt RED, a dzisiaj minęło embargo na nagrane przez nich fragmenty rozgrywki. W rozwinięciu znajdziecie wybrane przez nas materiały wraz z ich krótkim opisem i komentarzem. O spoilerach ostrzegamy, więc bez obaw. Zapraszamy do oglądania!

Czeka Was łącznie kilka godzin intensywnej akcji, jak i wspaniałych, kojących nerwy widoków:

Rock

Nasz stary, dobry, brodaty Youtuber w swoim spokojnym stylu podzielił się wrażeniami z ogrywania Wiedźmina 3. Film Rocka nie obfituje w wiele obszernych scen z rozgrywki, lecz trochę walki i zwiedzania z jego anegdotami w tle nie powinno nikomu zaszkodzić, zwłaszcza iż autor zapowiedział jeszcze jeden materiał.

Rojo

Materiał Roja mimo, że rozpoczyna się w tym samym momencie co demo pokazane przez portal IGN, później oferuje naprawdę ciekawie poprowadzone pół godziny rozgrywki. Ze strony autora możecie liczyć na omówienie po krótce większości istotnych elementów składowych produkcji jak i prosty, aczkolwiek trafnie pomyślany test w imię zasady – "Jeżeli pod tym wodospadem jest skrzyneczka to znaczy, że gra jest dobra, a jeśli nie – pożegnamy się w tej chwili". Uwaga na drobny spojler dotyczący samego początku gry, w dialogach na starcie materiału.

AngryJoeShow

Angry Joe i Other Joe zaserwowali lekko nieudolny, ale jakże przezabawny materiał, który przede wszystkim ujawnia niesamowitą dbałość o szczegóły w trzeciej odsłonie Wiedźmina. Wystarczy obejrzeć fragment rozgrywający się na Skellige. Imponujące zachowanie roślinności na wietrze, przepiękne efekty pogodowe – w tym prószący śnieg - oraz daleka wyprawa łodzią na odległą wyspę, przy której razem z Zireael pękaliśmy na Skypie ze śmiechu. Na samym początku oraz po scenach ze Skellige radzimy uważać jeśli nie chcecie sobie zaspoilować treści kilku questów pobocznych z prologu.

PietSmiet

PietSmiet postanowił oprzeć swój materiał głównie na zwiedzaniu jednej z wysp archipelagu Skellige. Niesamowite, zapierające dech w piersiach krajobrazy, trochę walki, pojedynki z wywerną oraz potężnym golemem na cmentarzysku i podziwianie uroków wyspiarskiej przyrody poprzez włóczenie się po gęstych lasach.

High5

Różowowłosa Youtuberka swój materiał przygotowała widocznie z myślą o Paniach, gdyż przez całe dwanaście minut materiału przemierza świat Wiedźmina 3 Geraltem w samej bieliźnie. Biały Wilk w białych majtkach, pędzący po wzgórzu w blasku księżyca z przytroczonym do siodła łbem gryfa? Takie rzeczy tylko u High5.

Gopher

Gopher postawił na kompilację wielu rożnych scen z rozgrywki i podobnie jak Rojo, omawianie najważniejszych płaszczyzn produkcji. W tym konkretnym filmie polecam zwrócić uwagę na jego ostatnie trzy minuty, w których autor pokazał cykl dnia i nocy oraz efekty pogodowe – pod tym względem trudno znaleźć tytuł, który może choćby w małym stopniu równać się produkcją REDów. Drobne spoilery z zadań pobocznych.

ImAnderZEL

ImAnderZEL w swoim filmie z rozgrywki podobnie jak Piet skupił się na szeroko pojętej eksploracji, lecz dla odmiany pozwiedzał okolice malowniczej wioski Białe Sady. Mamy trochę wiedźmińskich zmysłów, walkę nocą podczas deszczu, nurkowanie oraz pływanie w blasku zachodzącego słońca. Na dodatek, materiał prezentuje rzekomo ustawienia ultra. Drobne spoilery z zadań pobocznych.

Na koniec jeszcze tylko jedna kwestia. Już oficjalnie możemy ogłosić, iż Zireael dołączyła do redakcji Warowni. Gratulacje! :-)