Kolejny materiał od IGN prezentujący sceny walki z Wiedźmina 3!

News - Wiedźmin 3

Serwis IGN pokusił się o przygotowanie kolejnego materiału wideo ukazującego montaż scen walki z Wiedźmina 3. Dla odmiany, zamiast pojedynkowania się z różnego rodzaju bestiami, tym razem nasz wiedźmin krzyżuje ostrze z ludźmi. Filmik jest dość krótki, gdyż trwa nieco ponad półtorej minuty, ale mimo tego można zauważyć kilka ciekawych aspektów tej produkcji i zobaczyć elementy, których nie widzieliśmy wcześniej.

Sam system walki, tak jak na poprzednich materiałach, prezentuje się wyśmienicie. Pozwolę sobie jednak na małą uwagę dotyczącą finisherów. Na tym filmie pojawił się jeden nowy, którego nie widzieliśmy do tej pory (ten ostatni) natomiast reszta występowała zarówno w "15-minutowym materiale z gry", ostatnim zwiastunie rozgrywki, a w tym filmie konkretne ich rodzaje powtarzają się dość często. Miejmy nadzieję, że różnorodność jest dużo większa i wraz z postępem w grze pojawi się tego multum.

Co do samych smaczków, mamy okazję zobaczyć walkę pośród łanów zbóż odbywającą się podczas burzy, gdzie sceneria jest ponura i lekko przygnębiająca, co aranżuje naprawdę klimatyczną potyczkę. Dodatkowo widzimy efekty mokrych powierzchni co widać na przykładzie odzienia Białego Wilka.

Kolejna rzecz, która cieszy to zachowanie przeciwników podczas walki. Fragment rozpoczynający się gdzieś około 1:15 jest doskonałym przykładem.