Biały Wilk w tańcu śmierci z potworami na nowym materiale z cyklu IGN First!

News - Wiedźmin 3

Serwis IGN już po raz trzeci zaprezentował materiał poświęcony grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś mamy okazję obejrzeć dość krótki, ale naszpikowany świetnymi scenami walki filmik, który pokazuje w akcji potyczki z wszelakiej maści monstrami. W porównaniu do poprzedniego epizodu tej mini-serii, w którym zaprezentowano wiedźmińskie znaki, ten materiał wypada dużo lepiej. Po link zapraszam do rozwinięcia.

Materiał pod tytułem "THE WITCHER 3: WILD HUNT MAKES MONSTERS FEEL REAL" znajdziecie tutaj.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to przede wszystkim niesamowita płynność systemu walki. Duży plus dla redakcji IGN za to, że nagrano bardzo dynamiczne starcia, podczas których osoba grająca korzystała z szerokiego arsenału ruchów Geralta w postaci uników, przewrotów, odskoków, doskoków, aż po piruety. Widać, że wszystko to świetnie ze sobą współgra, a przejścia między animacjami są płynne i naturalne. Na dodatek wszystko to działa bardzo dobrze nawet w złożonych i wykonywanych w krótkim czasie sekwencjach.

Osobiście, jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak system walki ewoluował od czasu pierwszych pokazów gry, zarówno pod wpływem sugestii fanów, jak i eksperymentów samych twórców.