Wiedźmin 3: Dziki Gon – mapa w wysokiej rozdzielczości, zmiana wyglądu po zażyciu mikstur oraz zestawy z Xbox'em One

News - Wiedźmin 3

Wczorajszy dzień przyniósł nam sporo różnorodnych informacji związanych z Wiedźminem 3. Teraz można już poczuć, że machina marketingowa z dnia na dzień nabiera rozpędu i niedługo będziemy zasypani nowymi materiałami i wrażeniami z gry. Dziś natomiast dzielimy się z Wami smaczkami jakie wypłynęły w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Zapraszam do rozwinięcia.

Pierwsza kwestia to mapa świata gry, która już jakiś czas temu pojawiła się w ofercie sklepu Gamestop. Niestety, jedyna dostępna rozdzielczość nie była zbyt zadowalająca, ale po sieci już zaczął krążyć plik w o wiele lepszej jakości. Oto i on:

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Jeśli zaś chodzi o eliksiry i ich wpływ na wygląd Geralta – CD Projekt RED udowodnił po raz kolejny, że słucha głosu fanów, gdyż wcześniej takiego elementu w Wiedźminie 3 miało nie być. W dniu wczorajszym na łamach Gameinformera pojawił się jednak obrazek, który udowadnia, że ten stan rzeczy się zmienił, a Geralt po zażyciu konkretnej dawki wiedźmińskich mikstur... jego metamorfoza po prostu robi wrażenie. Sprawdźcie sami poniżej:

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Ostatnia informacja dotyczy dwóch zestawów Xbox One + Wiedźmin 3: Dziki Gon jakie pojawią się na rynku. Przedsprzedaż ma ruszyć już niedługo, ale ceny są już znane. Pierwszy z nich to po prostu konsola w zestawie z grą i jego cena wynosi 1499zł – należy zaznaczyć, iż jest to korzystna oferta, gdyż obecnie tyle wynosi cena samej konsoli poza zestawem. Można więc rzec, że Wiedźmina 3 dostajemy tak jakby za darmo. Drugi zestaw jest natomiast droższy z ceną 1999zł, gdyż został wzbogacony sensor Kinect oraz grę Dance Central Spotlight.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!