Serca z Kamienia oraz Krew i Wino – zapowiedziano dwa ogromne dodatki fabularne do Wiedźmina 3! [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Jakiś czas temu CD Projekt RED ujawniło, iż Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma 16 darmowych dodatków oferujących misje, przedmioty i różne bonusy zaznaczając, że jeśli coś ma być płatne, to tylko wtedy jeżeli będzie tego warte. W końcu naszedł ten dzień i dziś zapowiedziano dwa bardzo duże dodatki fabularne do trzeciej odsłony przygód Białego Wilka mające oferować odpowiednio kilkanaście i ponad dwadzieścia godzin rozgrywki! W rozwinięciu znajdziecie szczegółowe informacje pochodzące ze strony głównej gry.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Serca z Kamienia – premiera w październiku 2015 roku:

...to nowe, kilkunastogodzinne przygody, które zabiorą graczy do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko.

Krew i Wino – premiera pierwszy kwartał 2016 roku

...to ponad dwudziestogodzinna historia osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.

Poniżej wypowiedź Marcin Iwińskiego:

“Mimo iż prace nad Dzikim Gonem dobiegają końca, zespół nie zamierza zwalniać tempa - w przyszłości mamy zamiar dać graczom dwa olbrzymie dodatki z masą nowych przygód”, mówi Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT RED. “Pamiętamy czasy, kiedy rozszerzenia do gier dostarczały graczom całą masę naprawdę fajnych rzeczy. Dziś często dostajemy nowy kostium dla postaci lub nową broń, i to niekoniecznie ZA DARMO. W przeszłości często powtarzałem, że jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się wypuścić płatny dodatek do Wiedźmina, zaprojektujemy go tak, aby gracze nie czuli się przez nas oszukani. Dlatego dodatki do Dzikiego Gonu będą dłuższe niż niejedna gra”, dodaje Iwiński.

Przy okazji zapowiedzi, dajemy graczom możliwość zakupu pakietu dodatków, ale chciałbym podkreślić jedną rzecz: jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, nie kupujcie ich teraz. Poczekajcie na recenzje, pooglądajcie filmy w sieci - nie chcemy abyście kupowali cokolwiek w ciemno.”

Dodatki zaoferują nową zawartość w postaci broni, przeciwników, przedmiotów i wprowadzą nowych bohaterów.

[AKTUALIZACJA]

Cena pakietu dodatków w serwisie GOG.com wynosi €17.49, czyli nieco powyżej 70 złotych.

Źródło: thewitcher.com