Czy w Wiedźminie 3 zostaniemy świadkami wielkich scen batalistycznych?

News - Wiedźmin 3

Dosłownie kilka dni temu podczas przeglądania materiałów promocyjnych z Dzikiego Gonu nawiedziła mnie myśl związana z pojawieniem się w grze wielkich bitew. Nie ukrywajmy, że REDzi decydując się na motyw wojny z Nilfgaardem nie mogli przejść obojętnie obok tego tematu, lecz do tej pory nikt nie poruszył tej kwestii. Dziś jednak mamy mały przełom i wydaje się, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Zapraszam do rozwinięcia.

Przedstawiciel portalu dualshockers.com przełamał lody i zapytał o to Damiena Monnier'a, który ostatnio trzyma dobrą formę i z dnia na dzień ujawnia coraz to ciekawsze fakty na temat Wiedźmina 3. Poniżej fragment rozmowy.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Starszy projektant gry zapytany o to, czy w grze znajdą się fragmenty, gdzie będziemy świadkami starcia się dwóch armii odpowiedział:

W tle wydarzeń przewija się motyw wojny. Przykład, który przytoczyłeś... naprawdę nie wolno mi nic zdradzić, ale mamy naprawdę epickie...to słowo jest już za często używane, ale w rzeczy samej są to epickie, powodujące opad szczęki, wielkie fragmenty...

Swoje trzy grosze dorzucił również Alexandre Boiret odpowiedzialny za prace związane z lokalizacją gry:

Zostajesz wrzucony w całą tą zawieruchę. Świat nie obraca się wokół Ciebie tak po prostu, lecz zostajesz wessany w wir wydarzeń...

Na koniec głos zabrał ponownie Pan Monnier, którego zapytano o to, jak ma się ilość materiałów z gry, które do tej pory zobaczyliśmy, do faktycznej jej zawartości. Odpowiedź była krótka, lecz bardzo wymowna:

To nie jest jeszcze nawet wierzchołek góry lodowej...

Powiem Wam szczerze, że tak jak jakiś czas temu byłem lekko znużony tematem Wiedźmina 3, tak od może dwóch tygodni, kiedy z dnia na dzień pojawiają się coraz to ciekawsze fakty na temat tej produkcji, a premiera zbliża się nieubłaganie – hype znowu daje o sobie znać i już trudno spokojnie usiedzieć.