Konkurs – stwórz mema związanego z Wiedźminem 3

News - Wiedźmin 3

Mimo, iż niedawno na Warowni mieliście okazję wziąć udział w konkursie polegającym na zaprezentowaniu swojej wiedźmińskiej kolekcji, dziś mamy dla Was kolejny - coś z zupełnie innej beczki. Pragniemy, abyście wykazali się swoją kreatywnością, poczuciem humoru, może nawet uszczypliwością i stworzyli własne memy związane z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zasady są bardzo proste. Z racji tego, iż premiera Wiedźmina 3 odbędzie się już niebawem pragniemy skupić się na tej konkretnej odsłonie, więc w konkursie pomijamy dwie pierwsze części serii. Zadaniem jest stworzenie jednego mema (lub większej ilości) na bazie swojego własnego obrazka lub jednego z tych, które proponujemy poniżej. Grafika musi pochodzić z materiałów promocyjnych Wiedźmina 3 (zwiastuny, fragmenty rozgrywki, zrzuty ekranu) – naprawdę, można uchwycić iście epickie momenty, więc warto poświęcić na to chwilę czasu.

Prace należy publikować w komentarzach. Redakcja Warowni wybierze zwycięzców. Nagrodzonych zostanie pięć memów.

Nagrodami są kody na pobranie planszówki Wiedźmin: Gra Przygodowa z platformy GoG.com, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości CD Projekt RED na potrzeby zorganizowania konkursu.

Termin nadsyłania prac upływa 21 Marca. Zwycięskie prace wyłonimy dzień później, tutaj 22 marca.

Poniżej galeria proponowanych przez nas obrazków:

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Życzymy dobrej zabawy! :-)