Wiedźmin 3 będzie dodawany do nowych kart GeForce’a [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Jeżeli planujecie wymienić kartę graficzną przed premierą trzeciej części przygód Geralta z Rivii, to radzimy poczekać, ponieważ serwis videocardz.com dotarł do ciekawego banera reklamowego. Wskazuje on, że każdy kto kupi nową kartę graficzną GeForce’a otrzyma zupełnie za darmo grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Nadchodzące dziecko RED-ów ma być dodawane do kart graficznych GeForce GTX 960, GTX 970 i GTX 980, a także laptopów z kartami GeForce GTX 970M i GTX 980M. Poniższy baner wskazuje, że osoby, które kupią kartę otrzymają kod na pobranie Wiedźmina 3 z platformy GoG.com.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Na razie promocja nie została oficjalnie zapowiedziana, jednak najprawdopodobniej szczegóły akcji poznamy w ciągu najbliższych dni.

Wiedźmin 3 będzie obsługiwał (niestety tylko na najlepszych konfiguracjach sprzętowych) cały szereg flagowych technologii Nvidii: HairWorks (realistyczne włosy, sierść zwierząt), HBAO+ (lepsze cienie), PhysX, Destruction (bardziej podatne na zniszczenia elementy otoczenia oraz poprawione efekty destrukcji) i Clothing (symulacja ruchu ubrań).

AKTUALIZACJA

Na skierowanym dla akcjonariuszy forum CD Projektu (cdprojekt.com) prezes firmy, Pan Adam Kiciński potwierdził, że promocja jest prawdziwa.

Ponadto przypominamy, że już dziś o godzinie 16:30 zacznie się w serwisie Twitch transmisja na żywo z panelu CD Projektu RED, z targów PAX East. Można ją będzie oglądać pod tym linkiem.