Uwaga na wrażenia z Wiedźmina 3 w nowym CD-Action!

News - Wiedźmin 3

Dziś nabyłem nowy numer CD-Action, w którym znajdują się wrażenia redaktorów magazynu, Panów Mac Abry i Berlina, z grania w Dziki Gon. Piszę o tym, ponieważ jeden z autorów tekstu na kilku stronach bez najmniejszego ostrzeżenia szczegółowo opisał fragment opowieści, który poznał. Jeżeli nie chcecie zepsuć sobie zabawy z poznawania fabuły Wiedźmina 3 (chyba nie muszę przypominać, że bezdyskusyjnie jest ona najmocniejszą stroną produkcji) – lepiej nie zaglądajcie do tego tekstu. Ech, etyka dziennikarska.

Pozwolę sobie skomentować uzasadnienie samego autora tekstu na ten temat, że opisał (i to jakoby niedokładnie) tylko malutki fragment całości. Owszem - malutki, ale bardzo istotny fabularnie. Żeby Wam zobrazować problem posłużę się przykładem – redaktor CD-Action zrobił coś takiego [uwaga spojler z Wiedźmina 2], jakby przed premierą Wiedźmina 2 zdradził, że w zakończeniu prologu zginie król Foltest.

Wiem, że informujemy o tym zdecydowanie za późno, ale w życiu nie spodziewałem się, że redaktor i też wydawca CD-Action mógł pozwolić na zepsucie kilkudziesięciu tysiącom Graczy w Polsce przyjemności z samodzielnego poznawania fabuły Wiedźmina 3.

Kończąc już pozytywnym akcentem - w najnowszym numerze CD-Action znajduje się wielki (59x82 cm) plakat z Białym Wilkiem.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!