Wiedźmin 3: Dziki Gon – nadchodzący playtest w siedzibie CD Projekt RED

News - Wiedźmin 3

W swoim felietonie na temat wymagań sprzętowych trzeciej odsłony Wiedźmina, Regis wspominał o tym, że już niedługo obaj będziemy mieli okazję osobiście wypróbować grę w warszawskim studiu CD Projekt RED. Oczywisty jest fakt, iż oprócz spędzenia kilku godzin z grywalnym demem Dzikiego Gonu, postaramy się wypytać kogo się da, o co tylko się da. W związku z tym bardzo Was prosimy o wrzucanie w komentarzach swoich pytań.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Bardzo będziemy wdzięczni, jeżeli publikowane pytania będą nietypowe, ciekawe i poruszą intrygujące kwestie. Już między sobą co nieco o tym dyskutowaliśmy i wniosek jest prosty – promocja Wiedźmina 3 jest już na takim etapie, gdzie posiadamy masę informacji o grze i wiemy czego się mniej więcej spodziewać.

Wiele zdradzić nie możemy, a tak szczerze nie mamy czego zdradzać. Dla Waszej informacji wspomnę jedynie o tym – to chyba nie grzech, że najprawdopodobniej każdy z nas zagra na osobnej platformie sprzętowej (PC i PS4). Może ta informacja niektórym się przyda przy formułowaniu pytań. Jeśli chodzi o konsolę Microsoftu – kto ma ochotę, może skrobać pytania, a my spróbujemy się czegoś dowiedzieć.

Kolejna sprawa - aby uniknąć chaosu w sekcji komentarzy i ułatwić nam pracę - swoje pytania zamieszczajcie w ten sposób: "[P]Treść pytania". Wtedy łatwiej nam będzie je odróżnić od reszty tekstu, w razie gdybyście rozpoczęli między sobą dyskusje.

Mamy nadzieję, że wykażecie się kreatywnością, a nawet poczuciem humoru, gdyż jest ono zawsze mile widziane, a już na pewno w rozmowie z REDami.

Odpowiedzi na pytania opublikujemy, hmm niestety nie możemy napisać kiedy dokładnie, ale możecie być pewni, że na długo przed Świętami. :-)