Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 roku w kolejnych plebiscytach!

News - Wiedźmin 3

Nasza cudowna produkcja - Wiedźmin 3: Dziki Gon - ledwo zdobyła tytuł najbardziej oczekiwanej gry 2015 roku na gali The Game Awards, a już przebojem wygrywa kolejne takie plebiscyty na popularnych polskich stronach w temacie gier komputerowych. Dowiedzcie się koniecznie, kto zdecydował się wybrać grę REDów tytułem najbardziej wartym uwagi w bieżącym roku! :-)

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 w serwisie Gry-Online.pl

Przyznam szczerze, że nie zdziwiło mnie to za bardzo. Serwis Gry-Online.pl od początku sympatyzował Wiedźminowi i wygrana tego plebiscytu było kwestią formalną. Patrząc na produkcje, które nasz Geralt pokonał według redaktorów serwisu, zobaczymy m.in.: Uncharted 4: A Thief’s End od studia Naughty Dog, Kingdom Come: Deliverance, miłą sensacje z 2014 roku, od czeskiego Warhorse, czy Batman: Arkham Knight - drugą najbardziej oczekiwaną grę na zeszłorocznej gali The Game Awards!

Oprócz wyboru redakcji, swoje trzy grosze mogą dołożyć również czytelnicy portalu głosując w specjalnie przygotowanej ankiecie pod plebiscytem na swój tytuł najbardziej warty uwagi w tym roku. Jeśli chcecie zagłosować, zapraszam tutaj.

Nie muszę Wam chyba mówić, że zdecydowanie prowadzi Wiedźmin 3? ;-)

Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 w serwisie Gamezilla

Tutaj małe zaskoczenie. Redakcja Gamezilli znana jest z obiektywnego i twardego podejścia do gier. Spośród przeszło 100 gier i zapewne po burzy mózgów, owa surowa redakcja stwierdziła, że to produkcja CD Projekt RED jest grą przez nich najbardziej oczekiwaną. Dodatkowym bodźcem, który przesądził o pierwszym miejscu były zapowiedziane niedawno darmowe dodatki, których, dla przypomnienia, ilość to aż 16! :-)

Oprócz tych dwóch redakcji, nasz tytuł wygrał między innymi w plebiscytach organizowanych na stronach: Game Informera, Gram.pl, Eurogamer i PSU.com. :-)

Na zakończenie - dla mnie też Wiedźmin 3: Dziki Gon jest tytułem, na który najbardziej czekam w tym roku. A jak u Was? :-)