Wiedźmin 3 - polska wersja zwiastuna „Starsza Krew”!

News - Wiedźmin 3

Polski dystrybutor Wiedźmina 3, firma CDP.pl, opublikowała w końcu obiecaną polską wersję najnowszego zwiastuna „Starsza Krew”, na którym możemy usłyszeć Yennefer! Ponadto producent podzielił się ze swoimi fanami nowym oficjalnym opisem fabuły oraz rozrywki gry. Miłego oglądania i czytania!

Zwiastun „Starsza Krew”

Opis fabuły

Geralt z Rivii, samotnik w bezlitosnym świecie, wędrowny zabójca potworów, wyrusza w podróż, która zmieni wszystko. Ciri, szarowłosa dziewczyna z pradawnej przepowiedni, to potomkini zapomnianego elfiego rodu. Dziewczyna ta jest żywą i nieobliczalną bronią, zdolną uzdrowić lub zniszczyć świat, w którym przebywa. Ciri, połączona emocjonalną więzią z Geraltem, jest ścigana przez tytułowy Dziki Gon, orszak widmowych jeźdźców siejący niewyobrażalne zniszczenie, oraz Cesarstwo Nilfgaardu, najpotężniejsze imperium na całym świecie. Ty znajdujesz się w sercu tych wydarzeń – każda twoja decyzja będzie brzemienna w skutki. Całe uniwersum czeka na odkrycie… uniwersum, w którym Ciri musi się zmagać ze swoimi demonami.
<

Opis rozrywki

Z racji tego, że dysponujemy tak misterną fabułą, doszliśmy do wniosku, że wprowadzenie nowej postaci i opowiedzenie części historii z jej perspektywy dobrze wpłynie na całokształt gry. Grywalna postać Ciri otwiera przed nami szereg możliwości fabularnych. I tak Ciri, choć to istotna bohaterka, jest obecna w grze po to, by zapewnić unikalną perspektywę narracyjną, a nie po to, by tworzyć alternatywę dla historii kreowanej przez gracza sterującego poczynaniami Geralta. Osią gry pozostaje Geralt i jego eksploracja otwartego świata, jego zmagania z Dzikim Gonem oraz poszukiwania Ciri. Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę, to Ciri – poza tym, że jest mistrzynią fechtunku – dysponuje szeregiem unikalnych zdolności, które zostaną odblokowane w toku rozgrywki. Szarowłosa wiedźminka jest szybka, zwinna i potrafi się teleportować (co można było zobaczyć w zwiastunie „Starsza Krew”), lecz – co najważniejsze – tkwi w niej uśpiona, mityczna moc… o której opowiemy niebawem.
Jak Wam się podoba polska wersja zwiastuna? Wiecie kto wcielił się w Yennefer? :-)