Wiedźmin 3 najbardziej oczekiwaną grą 2015 roku redakcji Game Informera!

News - Wiedźmin 3

Redakcja największego na świecie magazynu o grach uznała nadchodzącą mega produkcję CD Projektu z Białym Wilkiem w roli głównej za najbardziej wyczekiwany tytuł 2015 roku. Sprawdźcie co o Wiedźminie 3 napisali dziennikarze prestiżowego Game Informera!

Nadchodząca odsłona przygód Geralta ma w sobie po trochu wszystkiego i przypuszczam, że właśnie dlatego tak wielu z naszych redaktorów umieściło tą grę tak wysoko na swoich listach najbardziej oczekiwanych tytułów. Bogata fabuła, duże możliwości jej prowadzenia, ogromny otwarty świat i pełny gracji system walki, to powody argumentujące entuzjazm względem produkcji naszych redaktorów. CD Projekt udowodnił już Wiedźminem 2, że jest w stanie zrobić świetną grę, jednak wówczas nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. W przypadku Wiedźmina 3, wszystko co do tej pory widzieliśmy, aż lśni jakością i głębią. Nie możemy się już doczekać, by po raz kolejny chwycić za dwa miecze niesławnego łowcy potworów.

Na koniec warto dodać, iż w owym zestawieniu za Wiedźminem 3 uplasowały się tak wybitne marki jak Uncharted, Batman czy Metal Gear Solid. Mamy więc powód do dumy. :-)

Jeśli interesują Was szczegółowe wyniki głosowania odsyłam pod ten link.