PGA 2014 – o co chcielibyście zapytać twórców Wiedźmina 3?

News - Wiedźmin 3

Największa impreza związana z grami komputerowymi w Polsce startuje już w najbliższy weekend, duży udział będzie miał w niej Wiedźmin 3, więc wpadliśmy (a konkretnie Warzoch) na fajny pomysł. Szczegóły w rozwinięciu!

Nie będę ukrywał, że życiowa podróż bywa przewrotna i dzięki temu jeszcze bardziej ciekawa. Od początku nastawiłem się, iż na tegoroczne PGA nie pojadę. Brak czasu, pieniędzy, masa innych spraw na głowie. I wiele więcej, bo w sumie to po co miałbym jechać taki kawał (ponad 200 km)? Dla niespełna godzinnego pokazu Wiedźmina 3? Bez żartów, zmieniłem zdanie i będę na targach w sobotę, bo gdzieś tam może znajdę "coś więcej", cząstkę samego siebie? A po to zawsze warto wyskoczyć poza schemat. Ano i chcę się cieszyć chwilą, tu i teraz, ponieważ właśnie to cieszy. :-) To kto z Was będzie też w sobotę na PGA?

Przechodząc do konkretów – o co chcielibyście zapytać twórców Wiedźmina na PGA? Piszcie – jeżeli pojawi się okazja, to na pewno zadam w sobotę RED-om te pytania i podzielę się z Wami odpowiedziami na łamach Warowni w relacji z całego wydarzenia! Proszę tylko o pytania nietuzinkowe, kreatywne, najlepiej prosto z serca, ponieważ na takie w stylu „jakie będą wymagania gry” szansa uzyskania odpowiedzi jest bliska zeru. To do dzieła!

Ponadto chciałbym poinformować o zmianie nicku – z protagonisty na Regisa. Z czasem z poprzednim się coraz słabiej utożsamiałem i co za tym idzie przestawałem go lubić. Ano zmieniam się. Dlaczego Regis? To chyba oczywiste - widzę w nim sporo samego siebie. Toteż Panie i Panowie wszystko jest kwestią pomysłu i pozytywnego myślenia. ;-)