Tajemnicza zajawka na stronie głównej Wiedźmina 3

News - Wiedźmin 3

Jak zapowiedziano wczoraj, dziś o godzinie szesnastej na stronie głównej Wiedźmina 3 pojawiła się tajemnicza zagadka okraszona napisem – "Podążaj za śladem, odkryj sekret." Odwiedzając portal naszym oczom ukaże się coś w rodzaju mieniącego się w trawie kryształu. Kiedyś sam pisałem o tym, że REDzi od jakiegoś czasu przestali się z nami droczyć i oto dzisiaj dostarczyli dowód na to, iż dawne praktyki powróciły.

Na forum trwa oczywiście zagorzała dyskusja na temat tajemniczej zajawki, a deweloperzy zaznaczają, że nie puszczą pary z ust, ponieważ cała zabawa polega na tym, aby fani snuli domysły i poczekali przez jakiś czas w napięciu.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wiele tropów wskazuje na nowy trailer CGI z Yennefer w roli głównej. Pojawiły się także porównania kryształu do czaszki kruka, a podobieństwo było rzeczywiście spore. Tak czy owak, dobrej atmosfery i otoczki zasnutej tajemniczością nie brakuje, a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Miejmy nadzieję, że nie będziemy długo czekać na rozwiązanie zagadki.

Link do jej animowanej wersji znajdziecie tutaj.

Tradycyjnie, zachęcam do dyskusji, ponieważ nie raz już dowiedliśmy, że na Warowni potrafimy stworzyć świetną atmosferę. :-)