Wiedźmin 3 – pełne 35 minutowe demo z Gamescomu [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin 3

Kilka tygodni temu, przy okazji popkulturowego konwentu Comic-Con obiecano, że pokazane tam demo zostanie po jakimś czasie udostępnione dla wszystkich. Na targach w Kolonii otrzymaliśmy jego fragmenty, natomiast dziś pojawił się cały zapis rozgrywki, trwający ponad pół godziny, zawierający dalszy ciąg prezentowanego questa. Miłego seansu!

Nareszcie możemy zobaczyć Novigrad na dobrym jakościowo materiale oraz mapę gry. W tle komentarz dewelopera.

Materiał w oryginalnej jakości można pobrać tutaj.

Uprzedzam jednak, iż waży on ponad 5 GB.

AKTUALIZACJA

Na koniec oficjalne podziękowania za targi Gamescom 2014 od studia CD Projekt RED oraz garść statystyk z nimi związanych.

Tegoroczny gamescom dobiegł końca i, jak zawsze, było fantastycznie. W imieniu całego studia dziękujemy każdemu z Was za przybycie i czas spędzony wspólnie z nami w trakcie imprezy. Uwielbiamy rozmawiać, a możliwość usłyszenia Waszych opinii osobiście, na żywo, stanowi jeden z najważniejszych elementów kształtowania niezwykłego doświadczenia, jakim jest Wiedźmin.

Tradycyjnie mamy też dla Was kilka informacji odnośnie zakończonych targów:

  • Odwiedziło nas aż piętnaście tysięcy fanów, którzy przybyli zobaczyć demo gry Wiedźmin 3: Dziki Gon;
  • Przez nasze stoiska przewinęło się ponad tysiąc dziennikarzy;
  • Rozdaliśmy dwanaście tysięcy koszulek

Cóż, wystarczy pogratulować udanej imprezy i życzyć wytrwałości na te ostatnie sześć miesięcy, które pozostały do premiery gry. Po tak wielkim wydarzeniu jak Gamescom, Wiedźmin 3 jest już na ostatniej prostej przed linią mety, którą stanowią napędy naszych pecetów i konsol.